Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Голова районної ради О. Чушкін привітав трудовий колектив газети

5 червня 2015року голова районної ради Олексій Чушкін привітав трудовий колектив газети «Вісник Голованівщини» з Днем журналіста.

У прес-центрі часопису зібралися представники трудових колективів району, громадських організацій, передплатники і шанувальники друкованого слова. Звертаючись до журналістів Олексій Іванович наголосив:

-         Сила друкованого слова була у всі часи найкращою зброєю у боротьбі з негативними проявами суспільства. Важливо, щоб про це пам’ятали і перша, і друга, і четверта влада.

«Вісник Голованівщини» на теренах не лише району, а й області займає лідируючі позиції серед собі подібних видань. Значна заслуга у цьому, звісно ж, трудового колективу газети. Нам, як засновникам, приємно констатувати цей факт. Тож бажаю вам і надалі творчого злету, нових журналістських задумів. Вдячних передплатників і розширення читацької аудиторії.

Олексій Іванович вручив Грамоту районної ради відповідальному секретарю РКП РВО «Вісник Голованівщини» В. Стах, а також оголосив подяки районної ради бухгалтеру та водію-експедитору підприємства.

За систематичне висвітлення проблем ветеранів подяку ради ветеранів України Ользі Ткач та Віктору Кімнатному вручив голова ради ветеранів І. Леонов.

У подарунок журналісти отримали комп’ютерну техніку від ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат» і благодійного фонду «Відродження Побужжя», а також нашого земляка, мецената В. Лозінського. Трудовий колектив, «Вісника Голованівщини» привітали і вручили подарунки: ТОВ «КЛК», ТОВ «Аптека Катя»,  педагогічні працівники району, працівники закладів культури, рада старійшин району, група сільських голів, ряд  партійних організацій району, голови окремих фермерських господарств.

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада