Голова районної ради О. Чушкін відвідав дитячі заклади Голованівської селищної ради

23 березня 2014року голова районної ради О. Чушкін разом з начальником відділу освіти райдержадміністрації М. Коломійчуком та секретарем Голованівської селищної ради О. Безверхньою відвідали дитячі заклади розташовані на території Голованівської селищної ради.

Спілкуючись з керівниками дошкільних закладів, обговорено проблемні питання, які потребують негайного вирішення. Так, дитячий заклад № 2 «Дзвіночок»  потребує  проведення капітального ремонту і підвальному приміщенні.

У дитячому закладі № 3  «Малятко» необхідно провести  капітальний ремонт харчоблоку та вентиляційної системи, поновити  освітлення музичного залу.

У дитячому закладі № 4 «Пролісок»  необхідно замінити систему опалення, облаштувати внутрішній туалет.

Олексій Іванович пообіцяв завідувачам  дитячих закладів, що всі ці питання будуть вирішуватися Голованівською селищною радою на черговій сесії  і районна влада не буде стояти осторонь, «будемо застосовувати всі можливості, щоб віднайти необхідні кошти для проведення ремонтних робіт», зауважив голова районної ради.  Крім того, О. Чушкін заспокоїв  трудові колективи та наголосив: ситуація в районі контрольована, своєчасно будуть виплачуватися заробітні плати і підстав для хвилювань немає, також подякував батьківським комітетам за підтримку та надану допомогу закладам.