Про проведену роботу звітували очільники району, депутат обласної ради В. Грушевський та селищний голова

Сходка громадян у селищі Голованівськ

10 вересня  2012 року в Голованівському районному будинку культури відбулися загальні збори громадян Голованівської селищної ради, в яких взяли участь   голова районної ради Олексій Чушкін,  голова районної державної адміністрації Олександр Яровий,   депутат обласної ради від Партії Регіонів Віталій  Грушевський, голова  Голованівської селищної  ради Михайло Леух, заступник  голови районної ради та районної державної адміністрації.

Перед початком зборів  громадянам був   продемонстрований слайдовий фільм  про здобутки  та соціально-економічний розвиток Голованівського району у 2011-2012 роках.

Перед присутніми виступив голова Голованівської райдержадміністрації О.Яровий з роз’ясненнями розпочатих в країні соціально-економічних реформ та суті соціальних ініціатив Глави Держави, спрямованих на підвищення рівня життя населення. Прозвітував про стан  виконання  заходів обласної програми «Центральний регіон-2015» по Голованівському району та підсумках  виконання програми соціально-економічного розвитку Голованівського району за січень-серпень  2012 року, зупинився на вирішенні проблемних питань жителів селища Голованівськ.

Ознайомив громаду  із результатами роботи  команди Сергія Ларіна, членом якої являється В.А.Грушевський, а сам кандидат в народні депутати представив свою передвиборчу програму, основна мета якої забезпечення добробуту, безпеки та достойного життя українців. Віталій Анатолійович розповів про результати діяльності благодійного фонду “Відродження покоління”, підтримки обдарованої молоді, розвитку дошкільної та шкільної освіти, відкриття нових підприємств, створення нових робочих місць, надання юридичної та матеріальної допомоги у вирішенні конкретних звернень громадян. Висловив своє бачення щодо забезпечення державної підтримки сільгоспвиробників, створення сільськогосподарських кооперативів, підвищення соціальних виплат,  ціноутворення на продукти харчування та сільськогосподарську продукцію власного виробництва молока та  м’яса.

Голова районної ради Олексій Чушкін висвітлив актуальні питання  розвитку місцевого самоврядування, акцентував увагу на вирішенні проблемних питань щодо формування та наповнення місцевого бюджету та подякував усім за активну життєву позицію, небайдужість до проблем та перспектив розвитку села і наголосив, що спільними зусиллями влади, громади і соціально відповідального бізнесу можна покращити добробут громади.

Зі звітом про роботу виконавчого комітету Голованівської селищної ради виступив М.Леух, який розповів про  плани і заходи, які будуть проводитись виконкомом з метою безперебійного забезпечення водопостачання та ремонту доріг.

Очільники району  дали  відповіді на запитання громадян та пообіцяли жителям територіальної громади  надати допомогу у вирішенні проблемних питань громади за рахунок залучення коштів місцевого бюджету та  за сприяння благодійного фонду «Відродження покоління», засновником якого є Віталій Грушевський.