Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Голова районної ради Олексій Чушкін брав участь у роботі  Х-ої звітно-виборної конференції Голованівської районної організації ветеранів України

2 вересня 2015 року голова районної ради Олексій Чушкін взяв участь у роботі Х-ої звітно-виборної конференції Голованівської районної організації ветеранів України.

         Про роботу ради районної організації ветеранів України за звітний період з 17 серпня 2011 року по 2 вересня 2015 року і основні напрямки роботи на наступний період прозвітував голова ради Іван Леонов. Ветерани взяли участь у обговоренні звіту та висловили ряд конструктивних пропозицій щодо покращення роботи у ветеранських організаціях.

         Делегати конференції ветеранів визнали роботу організації задовільною та затвердили звіт ревізійної комісії. Головою районної організації ветеранів вирішено обрати і на наступний термін Івана Леонова.

         А також, було обрано склад ради,  відповідального секретаря та 6 делегатів на обласну звітно-виборну конференцію.

         Голова районної ради подякував Івану Олександровичу та присутнім за   пророблену роботу та небайдужість до долі району та  зазначив: «Підняті делегатами конференції проблемні питання добре відомі керівництву району. Над їх вирішенням ми працюємо спільно. В кожному питанні є свої об’єктивні і суб’єктивні чинники. Серед них, в першу чергу, недостатньо повноважень в місцевої влади розпоряджатись власним бюджетним ресурсом. В той же час забезпечення відновлення роботи об’єктів харчової промисловості, а саме відновлення хлібозаводів, є в першу чергу питанням для їх власників. Ми ж на місцях зобов’язані створити сприятливі умови, щоб інвестор, який готовий внести кошти в розвиток економіки району, прийшов до нас і почувався комфортно. В інших питаннях робляться конкретні кроки для забезпечення гідного життя ветеранів війни, праці, власне, всіх літніх людей – мова йде про надання пільг, пенсійне забезпечення, виділення матеріальної допомоги, медичне обслуговування».       Олексій Чушкін ще раз подякував присутнім за співпрацю та побажав усім здоров’я, радості та мирного неба.

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада