Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Керівники району привітали видатних жінок Голованівщини із святом 8 березня

Керівники району  привітали  видатних жінок Голованівщини із святом 8 березня

7 березня 2013року  відбулася  святкова зустріч голови Голованівської районної державної адміністрації Олександра Ярового та голови районної ради Олексія Чушкіна із жінками, які внесли значний внесок у розвиток економічного, культурного та духовного потенціалу району. Серед них представниці галузей освіти, медицини, культури, соціально-відповідального бізнесу, працівники сільського господарства, державні службовці, матері героїні та керівники громадських організацій.


Очільники району привітали жінок із святом, подякували за активну життєву позицію, участь у підвищенні позитивного іміджу району, розвитку у підростаючого покоління почуття патріотизму до своєї країни, області, району.


Під час круглого столу присутні обговорили низку питань щодо ролі жінки у сучасному суспільстві та  проблемні питання розбудови Голованівщини. Відмітили численні здобутки нашого краю за останні два роки.


З нагоди свята Олександр Володимирович та Олексій Іванович вручили жінкам квіти та буклети про відзначення районних свят Масляної та свята Вишиванок на згадку.

 

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада