Керівники району привітали видатних жінок Голованівщини із святом 8 березня

Керівники району  привітали  видатних жінок Голованівщини із святом 8 березня

7 березня 2013року  відбулася  святкова зустріч голови Голованівської районної державної адміністрації Олександра Ярового та голови районної ради Олексія Чушкіна із жінками, які внесли значний внесок у розвиток економічного, культурного та духовного потенціалу району. Серед них представниці галузей освіти, медицини, культури, соціально-відповідального бізнесу, працівники сільського господарства, державні службовці, матері героїні та керівники громадських організацій.

Очільники району привітали жінок із святом, подякували за активну життєву позицію, участь у підвищенні позитивного іміджу району, розвитку у підростаючого покоління почуття патріотизму до своєї країни, області, району.

Під час круглого столу присутні обговорили низку питань щодо ролі жінки у сучасному суспільстві та  проблемні питання розбудови Голованівщини. Відмітили численні здобутки нашого краю за останні два роки.

З нагоди свята Олександр Володимирович та Олексій Іванович вручили жінкам квіти та буклети про відзначення районних свят Масляної та свята Вишиванок на згадку.