Голова районної ради О. Чушкін привітав жіноцтво району з 8 Березня

Голова районної ради привітав жіноцтво з  8 Березня

07 березня 2014 року  в залі засідань Голованівської районної ради  відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого Дня 8 Березня за участю керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, представників трудових колективів, політичних партій, профспілкових та громадських організацій.

Голова Голованівської районної ради Олексій Чушкін  привітав жіноцтво району зі святом, побажав здоров’я, натхнення, терпимості та вручив кращим представницям районні відзнаки, подарунки, та квіти. Жителька села Свірнево Яшина Людмила Миколаївна отримала посвідчення та нагрудний знак «Про присвоєння почесного звання України «Мати героїня».