Голова районної ради провів зустріч з представниками громадських організацій та політичних партій району

15 квітня 2014 року голова районної ради О.Чушкін та заступник голови райдержадміністрації І.Артвіх провели зустріч з представниками громадських організацій та політичних партій району. Головним питанням, що розглядалось під час зустрічі, було обговорення можливих заходів по роботі з населенням району  щодо недопущення будь-яких проявів сепаратизму і зазіхань на територіальну цілісність України, забезпечення миру та спокою.

На початку зустрічі голова районної ради О.Чушкін дав загальну характеристику подіям, що відбуваються в Україні. Олексій Іванович відмітив, що ситуація в районі, як і в країні  в цілому напружена, але контрольована. Випадків насильства в районі не зафіксовано. Голова районної ради проінформував присутніх, що в районі проведено засідання координаційної ради, де прокуратурою спільно з районним відділом міліції намічено заходи щодо недопущення насильницький дій на території району.

З інформацією виступили голова ради районної Організації ветеранів України І.Леонов, голова районної ради профспілок А.Шкодовський. Іван Леонов відмітив, що лише в спільній, злагодженій праці можна зберегти цілісність нашої держави. І прикладом цього є ветеранська організація району.

Про недопущення проявів в районі сепаратизму, насильства, провокаційних і особливо злочинних дій говорили й представники політичний партій району – представники  районних осередків політичних партій «УДАР», КПУ та ВО «Свобода» О.Солончук, Л.Кірєєва, Ю.Крейтор. Учасники зібрання подали пропозицію проводити патріотично-виховну та роз’яснювальну роботу  у навчальних закладах району за участі представників громадських організацій, під час якої надавати характеристику подіям, що відбуваються у державі. Та постійно висвітлювати про всі  події та заходи, що відбуваються в районі в місцевій газеті «Вісник Голованівщини».

За результатами зустрічі прийнято рішення про вжиття правоохоронними органами, органами влади та місцевого самоврядування, місцевими партійними осередками узгоджених дій і спільних заходів, спрямованих на недопущення сепаратистських проявів на території району.