Голова районної ради відвідав Перегонівську сільську раду, яка здійснює збір гуманітарної допомоги для військових в зоні АТО

26 серпня голова районної ради Олексій Чушкін побував в Перегонівській сільській раді, де спільно із сільським головою Олегом Лободою обговорили проблемні питання щодо соціально-економічного розвитку села. Олексій Чушкін поцікавився питаннями оренди землі, співпраці з сільськогосподарськими підприємствами, роботою комунального підприємства, проведенням поточного ремонту доріг за кошти сільського бюджету.

Голова районної ради оглянув гуманітарну допомогу, яка збирається населенням для передачі військовим, які перебувають в зоні АТО.

Нагадаємо, що Перегонівська сільська рада виступила зі зверненням до громади, в якому попросила активізувати  збір гуманітарної допомоги для вояків. Небайдужі жителі, підприємці та аграрії збирають допомогу своїм землякам, які нині захищають Україну. Люди приносять все – картоплю, буряк, моркву, цибулю, часник, крупи, макарони, мед, консерви, тушонку і т.д. Гуманітарний вантаж найближчим часом буде доставлено військовим, які беруть участь антитерористичній операції.