Голова районної ради відвідав свято "Останнього дзвоника" у селі Наливайка

Голова районної ради відвідав свято

25 та 26 травня 2013року в усіх загальноосвітніх закладах району відбулись урочисті лінійки з нагоди свята  «Останнього дзвоника». Як правило, центральні і багаточисельні школи увагою можновладців не обділені, особливо з нагоди свят. Саме тому візит голови районної ради О.Чушкіна заздалегідь був запланований у малокомплектну школу І-ІІ ступеня с.Наливайка.

Цьогоріч тут у випускному 9 класі лише п’ятеро учнів і всі дівчатка.

Під час урочистої лінійки звучали віршовані спомини про безтурботне дитинство, про важливу мить шкільних іспитів, слова вдячності за мудру науку вчителям, за смачні обіди кухарям, за терплячість, турботу і щиру любов батькам.

«Сьогодні державі потрібні молоді, енергійні і високоосвічені кадри» - сказав звертаючись до школярів голова райради О.Чушкін. – «Тому усі знання, які ви здобули за шкільною партою, обов’язково примножте у подальшому житті: збагачуйте цей цінний вантаж у школах і ліцеях, технікумах і вузах, аби стати гарним спеціалістом у вибраній вами галузі. А усім, хто продовжить навчання у школі - гарних літніх канікул, змістовного відпочинку».

Олексій Іванович вручив школі у подарунок комплект м’ячів для гри у футбол, волейбол, а кожній випускниці - годинник.

З напутніми словами до своїх вихованців звернулася і директор школи Л.Швець. Вона побажала випускникам здійснення усіх мрій, а всім школярам гарними, засмаглими, відпочилими повертатися 1 вересня до школи.

По закінченню урочистої лінійки очільник громади району познайомився з навчальною базою та оглянув приміщення школи, намітивши першочергові ремонтні роботи по обладнанню внутрішнього туалету та забезпечення меблями шкільної їдальні.