Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Голова районної ради відвідав свято "Останнього дзвоника" у селі Наливайка

Голова районної ради відвідав свято

 25 та 26 травня 2013року в усіх загальноосвітніх закладах району відбулись урочисті лінійки з нагоди свята  «Останнього дзвоника». Як правило, центральні і багаточисельні школи увагою можновладців не обділені, особливо з нагоди свят. Саме тому візит голови районної ради О.Чушкіна заздалегідь був запланований у малокомплектну школу І-ІІ ступеня с.Наливайка.

Цьогоріч тут у випускному 9 класі лише п’ятеро учнів і всі дівчатка.

Під час урочистої лінійки звучали віршовані спомини про безтурботне дитинство, про важливу мить шкільних іспитів, слова вдячності за мудру науку вчителям, за смачні обіди кухарям, за терплячість, турботу і щиру любов батькам.

 «Сьогодні державі потрібні молоді, енергійні і високоосвічені кадри» - сказав звертаючись до школярів голова райради О.Чушкін. – «Тому усі знання, які ви здобули за шкільною партою, обов’язково примножте у подальшому житті: збагачуйте цей цінний вантаж у школах і ліцеях, технікумах і вузах, аби стати гарним спеціалістом у вибраній вами галузі. А усім, хто продовжить навчання у школі - гарних літніх канікул, змістовного відпочинку».

Олексій Іванович вручив школі у подарунок комплект м’ячів для гри у футбол, волейбол, а кожній випускниці - годинник.

З напутніми словами до своїх вихованців звернулася і директор школи Л.Швець. Вона побажала випускникам здійснення усіх мрій, а всім школярам гарними, засмаглими, відпочилими повертатися 1 вересня до школи.

По закінченню урочистої лінійки очільник громади району познайомився з навчальною базою та оглянув приміщення школи, намітивши першочергові ремонтні роботи по обладнанню внутрішнього туалету та забезпечення меблями шкільної їдальні.

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада