Голова районної ради відвідав Вербівську ЗШ І-ІІ ступенів

Голова районної ради відвідав Вербівсьу загальноосвітню школу І-ІІ ступенів

14 червня 2012року голова районної ради Олексій Чушкін здійснив робочу поїздку до села Вербове з метою огляду  проведення ремонтних робіт по облаштуванню внутрішнього туалету в Вербівській  загальноосвітній школі. Олексій Іванович схвально оцінив план робіт спрямованих на виконання однієї з ініціатив голови районної державної адміністрації О. Ярового «облаштування в шкільних закладах району внутрішніх туалетів».

Разом  з депутатами районної ради начальником відділу освіти районної державної адміністрації М. Коломійчуком, начальником фінансового управління райдержадміністрації В.  Дударем, головою ФГ  «Колосок»,  В. Скрипарем  та  директором Вербівської загальноосвітньої школи Т. Розвозчик і  сільським  голови  Д. Юхименко  обговорювали  перспективи створення на базі Вербівської загальноосвітньої школи І - ІІ  ступенів навчально-виховного комплексу «школа – дитячий садок».

Також  голова районної ради оглянув території біля школи,  на якій найближчим часом буде встановлено ігровий майданчик придбаний депутатом обласної ради, засновником благодійного фонду «Відродження покоління» Віталієм Грушевським.