Голова районної ради Б. Кучмій провів зустріч з начальником Голованівського відділу поліції ГУНП України в Кіровоградській області О. Голованем

22 травня 2017року голова районної ради Богдан Кучмій  спільно з селищним головою Сергієм Цобенко  обговорили з начальником Голованівського відділу поліції Головного управління національної поліції в Кіровоградській області Олександром Голованем криміногенну ситуацію в районі та в селищі зокрема. Під час зустрічі також розглянули можливість надання матеріальної підтримки  районному відділу поліції для забезпечення укомплектування  патрульного  автомобіля.