тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Голова районної ради Богдан Кучмій привітав медичних працівників району з їх професійним святом Днем медичного працівника

19 червня 2020 року голова районної ради Богдан Кучмій спільно з заступником голови районної державної адміністрації  Ольгою Бугаєнко привітали колективи медичних працівників закладів охорони здоров’я району з їх професійним святом Днем медичного працівника.

Вітаючи з професійним святом медичних працівників, Богдан Кучмій подякував їм за відданість професії, професіоналізм, за щоденну сумлінну нелегку працю і побажав  міцного здоров’я, радості, благополуччя, комфортних умов праці та успіхів у благородній справі служіння людям.

Кращих представників галузі охорони здоров’я відзначено районними нагородами.