Голова районної ради Богдан Кучмій  взяв участь у посадці лісу на території Голованівського лісництва

10 квітня 2017року  голова районної ради Богдан Кучмій разом з іншими керівниками установ району та учнями Голованівської школи-гімназії  долучились до проведення всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», яка проходить 10рік поспіль в нашому районі.  Посадку лісу здійснювали на території Голованівського лісництва.

«Мета акції – не лише насадження нових лісових масивів , але й виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, пропагування значення лісів та лісового господарства для суспільства. Ознайомлення та надання можливості учнівській молоді та представникам громадськості брати участь у створенні лісів», - зазначив головний лісничий ДП «Голованівське лісове господарство» Роман Мельник.

Цього дня було створено 1,1га лісових насаджень шляхом посіву жолудя дубу звичайного та посаджені 15 саджанців берези у парковій зоні лісництва.