Голова районної ради Богдан Кучмій взяв участь у відкритті пам’ятного знаку

26 квітня 2016року, у день 30-роковин Чорнобильської катастрофи, голованівці спільно з усією Україною вшановували подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Голова районної ради Богдан Кучмій спільно з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЄС прийняли участь у відкритті пам’ятнику  у смт Побузьке. Монумент «Під полиновою зорею» встановлено та освячено у центральному парку селища.

На заході також були присутні представники селищної ради, ТОВ «Побузький феронікелевий комбінат»,  Благодійного фонду «Відродження Побузького», трудових колективів установ та організацій селища, територіальної громади, члени Афганської організації, ветерани ВВв та  учні загальноосвітньої школи.

У виступі перед учасниками заходу Богдан Кучмій висловив слова глибокої вдячності учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та подякував Побузькій громаді за те що знайшли можливість у нелегкий для країни час увіковічнити пам’ять про страшну трагедію.

На честь ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС висаджено Алею пам’яті, відслужена панахида за загиблими. Усіх  побузьких  ліквідаторів, 51 чоловік, відзначено Подякою та грошовою премією.  Не забуто і про жінок-вдів, які також отримали грошову допомогу.

Учні Побузької загальноосвітньої школи підготували літературно-художню композицію про трагічні події жахливої катастрофи на АЕС.

Цього ж дня на центральній площі селища Голованівська відбувся Мітинг пам’яті  «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської» за участю представників районної та селищної влади, ліквідаторів та їх родин.

Вшановано хвилиною мовчання всіх героїв і жертв Чорнобиля.

Вручено Грамоти Голованівської райдержадміністрації  та обереги, виготовлені вихованцями БДЮТ -  Бойко Миколі Борисовичу, учаснику ліквідації аварії на ЧАЕС 2 категорії, житель с.Розкішне, та Мельнику Василю Сергійовичу, учаснику ліквідації аварії на ЧАЕС 1 категорії, житель смт  Голованівськ.

Дітям району, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС вручено подарункові набори із солодощами та Великодні подарунки.