Голова районної ради привітав працівників лісу з професійним святом

16 вересня  голова районної ради Богдан Кучмій, заступник голови районної державної адміністрації Михайло Копієвський, Голованівський селищний голова Сергій Цобенко привітали трудовий колектив Державного підприємства «Голованівське лісове господарство» з 80-річчям від дня заснування та професійним святом - Днем працівника лісу. Урочистості до Дня працівника лісу проходили в актовій залі ДП «Голованівське лісове господарство».

Вітаючи лісівників, голова районної ради наголосив на тому, що саме від лісівників залежить майбутнє лісової галузі. Відтак їхнім  завданням є збереження, примноження лісів та передача їх наступним поколінням.

З нагоди свята Богдан Кучмій вручив лісівникам відзнаки районної ради.