Голова районної ради привітав рятувальників Голованівського району

16 вересня 2016 року в адміністративному приміщенні Голованівського районного відділу ДСНС в Кіровоградській області відбулось урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня рятівника України. Відвідали зібрання голова районної ради Богдан Кучмій, заступник голови районної державної адміністрації Михайло Копієвський та Голованівський селищний голова Сергій Цобенко.

Від імені районної ради та всього депутатського корпусу з професійним святом співробітників служби порятунку привітав голова районної ради Богдан Кучмій. У своєму вітальному слові він відзначив, що люди цієї професії викликають заслужену повагу і шану мешканців району, адже рятують постраждалих та забезпечують їх нормальне життя, повертаючи людям оптимізм та надію.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх рятівників України, які загинули під час виконання своїх службових обов’язків.

За сумлінне виконання своїх посадових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня рятівника – кращі працівники служби були нагороджені відзнаками районної ради.

В ході свята присутніх вітали солісти районного Будинку культури.