тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Голова районної ради Руслан Цобенко провів робочу зустріч щодо впровадження аеромедичної галузі в Голованівському районі

05 січня 2022 року голова районної ради Руслан Цобенко спільно з селищним головою Голованівської громади Сергієм Цобенко провели робочу зустріч із заслуженим працівником транспорту Леонідом Шмаєвичем і заслуженим економістом України Галиною Кузьменко.

Під час зустрічі було обговорено ряд питань щодо підготовки  Голованівського району  до роботи медичної евакуації.

Варто відмітити, що набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання створення єдиного аеромедичного простору» від 17 березня 2021 р. № 262.

Експериментальний проект з аеромедичної евакуації  реалізовувався у Львівській області з 1 квітня по 31 грудня 2021 р. та у Київській області з 1 травня по 31 грудня 2021 р.

Голованівський район, за підтримки Л. Шмаєвича і Г.Кузьменко  впроваджується в систему аеромедичної евакуації, що дасть змогу    швидко евакуювати пацієнтів   у критичному стані  на гелікоптері у  лікарню.

Учасники зустрічі  визначили загальну стратегію, покроковий план та обрали  селищний  стадіон "Колос" місцем для розміщення майданчика для посадки гелікопетера.

Такі ж майданчики  будуть  підготовлені та обладнені  у  Гайвороні, Благовіщенську, Новоархангельську та Вільшанці.