тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Голова районної ради Руслан Цобенко  провів засідання ІV  сесії

29 квітня 2021 року голова районної ради Руслан Цобенко за участю 27 депутатів відкрив  засідання ІV сесії Голованівської районної ради VІІІ скликання.

Перед початком роботи, голова районної територіальної виборчої комісії Тетяна Поліщук повідомила присутніх щодо припинення депутатських повноважень депутата районної ради Нездвецького Валерія Георгійовича від Кіровоградської регіональної організації Політичної партії «Опозиційна платформа -   За життя» та  оголосила, що районна виборча комісія зареєструвала депутата до Голованівської районної ради за єдиним багатомандатним виборчим списком Дубинського Ігоря Миколайовича.

Далі, депутати затвердили порядок денний з 12 питань. Пропозиція депутата Литвинюка М.А. щодо включення до порядку денного питання «Про Звернення депутатів Голованівської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо сприяння у проведенні Всеукраїнського референдуму за народною ініціативою з питання продажу земель сільськогосподарського призначення» не набрала необхідної кількості голосів.

Потім, депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

В зв’язку з тим, що Надлацька та Підвисоцька сільські ради не ввійшли до складу засновників місцевої пожежної охорони смт Новоархангельська, рішенням сесії припинено  дану установу шляхом ліквідації,  створено ліквідаційну комісію та встановлено строк для заявлення вимог кредиторів. За рекомендацією постійної комісії районної ради з питань бюджету,  вирішено, передачу майна установи здійснити після задоволення вимог кредиторів та завершення ліквідаційної процедури.

На звернення Новоархангельської селищної ради питання щодо безоплатної передачі з комунальної   власності  Новоархангельського району до комунальної власності Новоархангельської селищної ради будівлі редакції районної газети  було розглянуто депутатами, але рішення не прийнято.

Рішенням сесії внесено зміни до програми заходів з ліквідації установ та закладів соціально-культурної сфери Голованівського району, а саме: передбачено 407.0 тис.грн на виплату заборгованості по заробітній платі працівникам пожежної охорони смт Новоархангельск і 87.5 тис.грн директору територіального центру Новоархангельського району за рахунок залучення  коштів загального фонду районного бюджету, що склався станом на 01.01 2021р. Відповідні зміни відображені в рішенні про внесення змін до районного бюджету  .

У ході пленарного засідання заслухано звіти -  завідувача Об’єднаного Трудового архіву селищних сільських рад Голованівського району О. Ярової  про діяльність установи; в.о. директора КНП «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» М.Фоменко про виконання Фінансового плану установи за 2020 рік.; начальника фінансового управління райдержадміністрації В. Дударя про виконання бюджету  Голованівського району за І квартал 2021 року.

Депутатами було передано офіційну символіку Голованівського та Вільшанського районів відповідним селищним територіальним громадам.

З метою створення офіційної символіки Голованівського району на розгляд сесії виносилось питання про створення геральдичної комісії. Питання перенесено на розгляд чергової сесії та рекомендовано головам депутатських фракцій подати  кандидатури до складу комісії.

Далі, внесено зміни до списку присяжних Гайворонського районного суду, а саме: увільнено Нагаєвську О.В. та Плахотнюк О.М. від виконання обов’язків присяжних.