Голованівці відзначили 74-ту річницю визволення району від нацистських окупантів

16 березня 2018 року голова районної ради Богдан Кучмій взяв участь у заходах приурочених 74-ї річниці визволення Голованівського району від нацистських окупантів.

З нагоди визволення,  керівництво району та селища, громадськість, ветерани Другої світової війни, учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти, представники трудових колективів підприємств, установ,  організацій, навчальних закладів вшанували пам'ять полеглих воїнів-визволителів, поклавши вінки і квіти до обеліска Слави та інших пам’ятних місць, пов’язаних з подіями Другої світової.