Голованівцями встановлено нові рекорди України

Рекорд України на одночасне жонглювання гирями великої групи силових жонглерів різного віку зафіксував представник книги рекордів України Олександр Годованюк. Учні відділення гирьового спорту Голованівської ДЮСШ під керівництвом тренера Василя Доценка протягом 2 хвилин жонглювали гирями вагою від 8-ми до 16-ти кілограм. Загальна кількість жонглерів 30 осіб. Це хлопці та дівчата віком від 10-ти до 18-ти  років. Серед них 4 майстри спорту України, 7 кандидатів в майстри спорту, учасники шоу «Україна має талант – 5» та триразовий рекордсмен України, триразовий чемпіон світу – Ткач Олександр.

До встановлення другого рекорду долучилися 30 установ та організацій району та 24 селищні та сільські ради. Всі вони в переддень свята виготовляли найулюбленішу страву українців – голубці.  Із пшоном чи рисом, м’ясом чи чорносливом, сметаною чи грибами. Кожен готував по своєму улюбленому рецепту. Для побиття рекорду України на найбільшу кількість приготовлених голубців пішло 150,00 кг рису, 600 кг капусти, 180 кг м’яса, 150 кг цибулі, 150 кг моркви та 70 л олії, а ще море задоволення при їх виготовленні. Всього було виготовлено 14936   голубців. Майже 15 тисяч виготовлених голубців дали змогу  Голованівцям встановити черговий рекорд України.

Диплом  про встановлені рекорди представник книги рекордів України вручив організаторам рекордів – голові райдержадміністрації Олександру Яровому та голові районної ради Олексію Чушкіну.

Всього ж жителями району вже побито чотири рекорди.