Голованівщина відзначила 70-річницю визволення району від німецько-фашистських загарбників

Голованівщина відзначила 70-річницю району від німецько-фашистських загарбників

18 березня 2014року на центральний площі селища проходив урочистий мітинг з нагоди 70-річчя визволення  Голованівщини від німецько-фашистських загарбників.

У заході взяли участь голова районної ради О. Чушкін, заступник голови райдержадміністрації І. Артвіх,  ветерани Великої вітчизняної війни на чолі з головою районної ради ветеранів О. Леоновим, громадськість району.

Звертаючись до учасників зібрання Олексій Чушкін привітав всіх жителів   із сімдесятиріччям визволення Голованівщини  від фашистських загарбників, побажав ветеранам  доброго здоров’я,  затишку та родинного тепла, а також зазначив, що в цей нелегкий час ми продовжуємо боротьбу за Україну.

Хвилиною мовчання вшанували всіх тих, хто самовіддано наближав розгром ворога і ціною власного життя дарував нам мирне сьогодення та героїв «Небесної сотні», які залишилися під час трагічних подій у лютому 2014рокуна Майдані та в серцях всіх українців.

До пам’ятних місць Голованівщини покладено квіти.