Голованівщина вшановує пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи

Голованівщина вшановує пам’ять жертв Чорнобильської катасофи

26 квітня 2012 року на центральній площі смт.Голованівськ відбувся мітинг з нагоди відзначення 26-их роковин Чорнобильської катастрофи за участю заступника голови райдержадміністрації Наталії Кирилюк, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Юрія Кадієвського, помічників депутата обласної ради В.Грушевського – Т.Романюка та Д.Барвінка, сільських, селищних голів, трудових колективів установ, організацій, підприємств, представників громадських організацій, ліквідаторів наслідків  Чорнобильської катастрофи та постраждалих, учнів НВК «Голованівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка». Перед присутніми виступили Голованівський селищний голова М.Леух, районний військовий комісар О.Демиденко та учні НВК «Голованівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка». Під час мітингу хвилиною мовчання вшановано пам'ять про ліквідаторів наслідків  Чорнобильської катастрофи та постраждалих.