Голованівські гирьовики стали чемпіонами світу

17 – 19 травня 2013року  в м. Керч АР Крим,   проходив чемпіонат світу з гирьового спорту серед юнаків та дівчат 1997 – 1995 років народження.

Голованівщину на цих престижних змаганнях представлали вихованці  Голованівської дитячо – юнацької спортивної школи.

В перший день змагань спортсмени – юнаки змагалися в поштовху двох двадцяти чотирьох кілограмових гир та представники прекрасної половини людства – дівчата в ривку однієї 16-ти кілограмової гирі кожною рукою поперемінно.

Чемпіонами в поштовху стали: Олександр Ткач з Голованівська, який виступав в ваговій категорії до 80 – ти кілограмів і виконав 145 підйомів. Срібло дісталося Лобові Дабіжі з Голованівська,  яка   показала в ривку 132 підйоми вагова категорія понад 60 кілограмів. Бронзові нагороди  цього дня вибороли Ярослав  Мамонтов, вагова категорія до 65 кг. - 80 підйомів, В’ячеслав Войченко вагова категорія до 75кг. - 123 підйоми, Вадим Марчак вагова категорія  +80 кг. – 140 підйомів  вихованці тренера В. Доценка.

На другий день змагань юнаки вели боротьбу в ривку 24 чотирьох кілограмової гирі,  де чемпіонами світу стали Я. Мамонтов  з результатом 107 підйомів,  О. Ткач -246 підйомів. В. Марчак  посів друге місце - 244 підйоми.

До команди гирьовиків України, з Кіровоградської області ввійшла найбільша кількість спортсменів в порівнянні з іншими областями.