Голованівські спортсмени завоювали

З 3 по 13 червня 2014року у Франції проходив Чемпіонат світу з гирьового спорту та Чемпіонат світу серед студентів з цієї спортивної дисципліни, в яких взяли участь 13 країн Європи та пострадянського простору.

У складі української команди було двоє голованівців, багаторазові  учасники та призери міжнародних змагань, майстри спорту - Валентин Хмільовий та Вадим Марчак (тренер В.Доценко). Обидва хлопці не осоромили ні Голованівщину, ні Україну. Двічі піднімалися на найвищу сходинку п’єтдисталу, завоювавши собі, у своїх вагових категоріях (на кожному Чемпіонаті) по «золоту», а державі - славу.

Вадим Марчак ще й встановив світовий рекорд на Чемпіонаті серед студентів, виконавши двома двадцятичотирикілограмовими гирями 113 підйомів (попередній рекорд - 105 підйомів).

У командному заліку Україна посіла - перше, Італія - друге, а Білорусь - третє місця.