Голованівську - 248!

23 вересня  2012 року Голованівськ відзначив 248 річницю з дня свого заснування. Спеціально до Дня селища, напередодні 22 вересня,  в дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся Всеукраїнський турнір  з дзюдо, на який приїздили спортсмени із Одеської, Миколаївської, Черкаської областей.

23 вересня у центральному парку селища розпочався святковий концерт колективів Будинку дитячої та юнацької творчості та дитячої школи мистецтв, Голованівської загальноосвітньої школи та Київського вокально-хореографічного ансамблю «Україночка», який приїхав на запрошення та за сприяння благодійного фонду «Відродження покоління».

Очільники району голова районної ради Олексій Чушкін та голова районної державної адміністрації Олександр Яровий завітали до Голованівської центральної районної лікарні з подарунками та привітали  новоспечену матусю  Олесю Комарову, яка в цей день народила синочка.

У рамках відзначення Дня селища, о 14-ій годині на центральному стадіоні «Колос» відбулося пісенне шоу «Караоке на майдані» з незмінним ведучим програми Ігорем Кондратюком.

О 16-ій годині в районному будинку культури відбулася урочиста частина свята.   З щирими привітаннями до жителів селища звернулися голова селищної ради  Михайло Леух, голова районної державної адміністрації Олександр Яровий, голова районної ради Олексій Чушкін, засновник благодійного фонду «Відродження покоління» Віталій Грушевський та почесний гість архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський високоприосвященний Іоасаф.

Керівники району вручили Подяки Голованівської районної державної адміністрації та районної ради за вагомий внесок в соціально-економічний розвиток району:

Головному редактору районної газети «Вісник Голованівщини» - Чушкіній Н.В.,

Засновнику АФ «Ватутіна» у форму ТОВ та АФ «Лан» - Ростомяну В.О.,

Комерційному директору ТОВ «ПВідродження» Федорову С.М.,

Начальнику Голованівського відділення Гайворонської МДПІ – Цибулько О.Ю.

Голова селищної ради вручив нагороду Звання «Почесний громадянин селища Голованівськ»  за особисті заслуги перед громадою, благодійну і громадську діяльність  генеральному директору ТОВ «Метсервісгруп», засновнику благодійного фонду «Відродження покоління» - Грушевському В.А. та голові районної державної адміністрації Яровому О.В.

В номінації «Кращі благодійники»  Подяку Голованівської селищної ради за всебічну щедру матеріальну допомогу  в створенні діагностичного центру центральної районної лікарні отримали: Безверхній Р.В., Галімон О.М., Коваль О.А., Лінчевський В.Г., Новосадов Ю.М., Опалюк В.А., Прядко О.О., Садовий В.І., Сирота В.Ф., Смаженко С.М., Тумачов О.І., Топольник В.І., Щуренко О.Д.

Ще 17 підприємців району отримали Подяки Голованівської селищної ради за активну життєву позицію, підтримку ініціатив розвитку селища, благодійництво.

Також були відзначені Почесними грамотами селищної ради в номінаціях «Люди, які визначають характер, честь і гордість селища»,  «Кращий двір», «Краща установа по благоустрою».

Справжнім подарунком до свята для жителів Голованівська став приїзд заслуженої артистки України Катерини Бужинської, яка близько півтори години дарувала всім глядачам свою творчість.

Закінчив програму святкового  дня дивовижний салют та молодіжна дискотека.

Всі заходи в Голованівську відбувалися за сприяння та підтримки благодійного фонду «Відродження покоління» засновником якого є Грушевський Віталій Анатолійович.