Ігрові майданчики в селах району від депутата обласної ради В.Грушевського

18 квітня 2012 року   з робочим візитом на Голованівщині перебував депутат Кіровоградської обласної ради від Партії регіонів, засновник благодійного фонду “Відродження покоління”  Грушевський Віталій Анатолійович.

В ході візиту депутат обласної ради Віталій Грушевський разом з очільниками району головою районної ради Олексієм Чушкіним та головою  районної державної адміністрації  Олександром Яровим урочисто відкрили ігрові майданчики в селах  Ємилівка, Лебединка та в селищі Голованівськ.

В селі Ємилівка на шкільному подвір’ї депутата обласної ради В Грушевського та керівників району зустрічали з хлібом та сіллю вихованці та викладачі НВК “Ємилвська ЗШ № 1 – ДНЗ” і  сільський голова Валерій Бучко.  Шановні гості перерізали червону стрічку і діти нарешті змогли випробувати на міцність довгоочікуваний майданчик.

Після відкриття майданчика всіх присутніх запросили до актового залу де вихованці дитячого садка та школи  представили невеличкий концерт.

Крім цього НВК “Ємилівська ЗШ № 1 – ДНЗ” отримала два комп’ютери (по одному для двох Ємилівських шкіл) та лінолеум для покриття підлоги  в їдальні.

У селищі Голованівськ встановлення ігрового дитячого майданчика відбулося після звернення батьківського комітету дитячого садка “Дзвіночок”.

Це вже одинадцять дитячих майданчиків, встановлених за кошти засновника благодійного фонду “Відродження покоління” Віталія Грушевського у Голованівському районі.