У день Святого Миколая діти, що перебувають у центральній районній лікарні отримали подарунки

Керівники району відвідали дітей у районній лікарні

19 грудня 2013року у День Святого Миколая голова районної ради О.Чушкін та голова райдержадміністрації О. Яровий відвідали  дітей, які проходять лікування у дитячому відділенні центральної районної лікарні та привітали малечу зі святом. Керівники району подарували солодощі до святкового столу, побажали дітям  здоров’я, Божого благословення та гарного настрою на всі новорічні свята.

Олексій Іванович привітав дітей зі святом, побажав зростати їм здоровими, добрими та щасливими та наголосив, що кожна дитина повинна відчувати турботу дорослих.

Очільники району та керівники установ – куратори, закріплені за відповідними територіями, відвідали та привітали зі святом дітей-сиріт, дітей з обмеженими фізичними можливостями та дітей, які проживають у сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.