Конкурс "Учитель року - 2013"

Конкурс

4 січня 2013 року в актовому залі Голованівського будинку дитячої та юнацької творчості за участі голови районної ради О. Чушкіна , заступника голови райдержадміністрації Н. Кирилюк та начальника відділу освіти райдержадміністрації М. Коломійчука відбувся районний конкурс «Учитель року – 2013».

За результатами конкурсів «Презентація» (розкриття творчої особистості вчителя), «Професійних знань» (письмові відповіді на поставлені запитання), «Майстер – класу» (рівень фахових знань, культура спілкування_ та «Інтелект – шоу» (інтелектуальний конкурс із бліц-запитань), учителем року став вчитель інформатики НВК «Голованівська ЗШ І – ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка – гімназія» С.В. Березок, друге місце виборола учитель фізики Свірнівської ЗШ І - ІІІст. О.В. Горецька, третє – учитель інформатики Побузької ЗШ І-ІІІст. А.В. Віжанова.

Голова районної ради О. Чушкін підкреслив важливість проведення подібних конкурсів і висловив сподівання, що вони матимуть у подальшому логічне продовження. Адже саме завдяки їм розкривається потенціал вчителів, їх уміння бути справжніми наставниками підростаючого покоління.

Переможці конкурсу отримали нагороди та  цінні подарунки від керівництва району.