"Учитель року - 2012"

11 січня 2012року  на базі навчально-виховного комплексу «Голованівська ЗШ І-ІІІст. ім. Т.Г. Шевченка – гімназія»  проходив районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012» у таких номінаціях: «Українська мова та література», «Біологія», «Англійська мова», «Фізична культура».

Конкурсанти готували папки з матеріалами досвіду роботи, презентували проблему, над якою працюють. Змагалися у конкурсах: «Професійні знання», «Інтелект – шоу», «Майстер – клас» під час яких учителі показували свою ерудицію та професіоналізм.

Журі у складі заступника голови районної ради Володимира Козака,  начальника відділу освіти райдержадміністрації Михайла Коломійчука, заступника голови райкому профспілки працівників освіти і науки Любов Козієнко, директора НВК «Розкішенська ЗШ І-ІІст. – ДНЗ» Дар’ї Зем’янкевич визначило переможцем конкурсу учителя української мови та літератури НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. Ім.. Т.Г. Шевченка – гімназія» Панченко Людмилу Борисівну. Переможець конкурсу та лауреати були нагороджені дипломами та цінним подарунками.