Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядуання при голові обласної ради

Координаційна рада  з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради

31 травня 2012року голова районної ради Олексій Чушкін взяв участь у засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради, яке проходило у Долинському районі.

Відкривав засідання Координаційної  ради голова обласної ради Микола Ковальчук

У ході засідання обговорювалися питання:

1. Про розвиток галузі медицини в Кіровоградській області (у рамках створення госпітальних округів).

2. Про оптимізацію надання комунальних послуг у сфері теплопостачання.

3. Про внесення змін до складу Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради.

4. Про реалізацію проектів органів місцевого самоврядування у сфері розвитку зеленого туризму (на території Іванівської сільської ради).

Учасники Координаційної ради з питань місцевого самоврядування мали змогу ознайомитися з роботою Долинської центральної районної лікарні (інфекційне відділення, денний стаціонар, Центр матері і дитини, хірургічне та реанімаційне відділення),  Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд, з дослідно-селекційним дендрологічним лісовим центром «Веселі Боковеньки».

У засіданні також брали участь: заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Скрипник,  головний лікар Долинської центральної районної лікарні Леонід Крамаренко, начальник головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Ольга Довжук, виконавчий директор ТОВ «Дом» Єдуард Жмутський, Іванівський сільський голова Віктор Зазвірський, директор дослідно-селекційного дендрологічного лісового центру «Веселі Боковеньки» Лідія Потапчук.