Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел.(05252) 2-19-84
E-mail: golovrada@ukrpost.ua

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради

3 жовтня 2012року  голова Голованівської районної ради Олексій Чушкін взяв участь у видному засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради, яке відбулося у Маловисківському районі.

Порядок денний ради складався з питань:

1. Про підсумки проведення круглого столу з питань обговорення проекту Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, що відбувся 27-28 серпня 2012року у м. Севастополь Автономної Республіки Крим.

2. Про розвиток місцевого самоврядування Маловисківського району – плани та реалії сьогодення.

         Учасники Координаційної ради відвідали ряд сільських рад Маловисківського району, зокрема, Оникіївську та Паліївську  сільські ради де ознайомилися з об’єктами, що розташовані на їхніх територіях – ДП «Оникіїський лісгосп», лікарські амбулаторії, дошкільні навчальні заклади, Центр місцевої активності громади.

         Ознайомилися з роботою Маловисківської міської ради.  Оглянули об’єкти соціально-культурної сфери міської ради та приватне підприємство ТОВ «Пеллет Експорт» по виробництву пеллетів із решток сільськогосподарської продукції.   

 

 

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна радаЦентральний регіон - 2015Вічна пам’ять Героям Голованівщини