Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради

3 жовтня 2012року  голова Голованівської районної ради Олексій Чушкін взяв участь у видному засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради, яке відбулося у Маловисківському районі.

Порядок денний ради складався з питань:

1. Про підсумки проведення круглого столу з питань обговорення проекту Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, що відбувся 27-28 серпня 2012року у м. Севастополь Автономної Республіки Крим.

2. Про розвиток місцевого самоврядування Маловисківського району – плани та реалії сьогодення.

Учасники Координаційної ради відвідали ряд сільських рад Маловисківського району, зокрема, Оникіївську та Паліївську  сільські ради де ознайомилися з об’єктами, що розташовані на їхніх територіях – ДП «Оникіїський лісгосп», лікарські амбулаторії, дошкільні навчальні заклади, Центр місцевої активності громади.

Ознайомилися з роботою Маловисківської міської ради.  Оглянули об’єкти соціально-культурної сфери міської ради та приватне підприємство ТОВ «Пеллет Експорт» по виробництву пеллетів із решток сільськогосподарської продукції.