Кращих освітян району відзначено нагородами

5 жовтня 2012 року з нагоди Дня працівників освіти відбулося районне свято «Учитель – дитячих доль відлуння золоте!».

В районний будинок культури зібралися  педагогічні працівники х усіх населених пунктів Голованівського району.

Із професійним святом освітян району вітали голова районної ради Олексій Чушкін,  голова районної державної адміністрації Олександр Яровий, депутат обласної ради та кандидат в народні депутати, засновник фонду «Відродження покоління» Віталій Анатолійович Грушевський, виконуючий обов’язки голови правління благодійного фонду «Відродження покоління» Тарас Юрійович Романюк, начальник відділу освіти Голованівської РДА Михайло Анатолійович Коломійчук.

Кращі педагоги району відзначені нагородами.
Всіх гостей свята привітали номерами художньої самодіяльності артисти з Миколаївської філармонії.