Олександр Чорноіваненко: Українські військовослужбовці потребують нашої підтримки

Шановні депутати усіх рівнів, представники соціально відповідального бізнесу Кіровоградщини, громадські активісти та небайдужі жителі області!

Сьогодні, у час, коли є необхідність докласти зусиль  для збереження української держави та її кордонів, Збройні Сили України потребують допомоги кожного з нас!

Для України, захисту нашої Батьківщини – ми всі маємо об’єднатися та надати посильну допомогу нашим військовослужбовцям. І мова йде не тільки про допомогу в забезпеченні військових обладнанням, продуктами харчування, а й про моральну підтримку наших захисників Вітчизни. Кожен український військовослужбовець повинен відчути нашу турботу, турботу кожного громадянина України.

Шановні земляки!

Звертайтесь до військових частин, зокрема до військової частини А0680 (вул. Кавалерійська, колишня – Орджонікідзе), дізнавайтесь про їхні потреби, об’єднуйтесь і допомагайте!

Щодо надання допомоги військовій частині А0680 можна звертатися до координатора – голови Кіровоградського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації "Товариства українських офіцерів" Ковтуненка Ігоря Володимировича, моб. тел. 067 517 33 00.

Окремо звертаюся до представників засобів масової інформації!

Прошу вас якомога ширше висвітлювати проблеми і потреби, а також буденні справи наших військовослужбовців.

Єднаймося заради вільного, європейського та щасливого майбутнього нашої держави!

голова обласної ради
Олександр Чорноіваненко

Інформація взята з офіційного веб-сайту Кіровоградської обласної ради