Легковий автомобіль від депутата обласної ради В. Грушевського

Легковий автомобіль від депутата обласної ради В, Грушевського

До 80-ти річного ювілею районної газети "Вісник Голованівщини"  редакція отримала  від депутата Кіровоградської обласної ради, засновника благодійно фонду "Відродження покоління" Віталія Грушевського леговий автомобіль.

Вручаючи подарунок головному редактору, очільники району О. Чушкін та О. Яровий відмітили вагомий внесок депутата обласної ради Віталія Грушевського в соціально-економічний розвиток району і подякували за його турботу і опікою проблемами Голованівщини.

В свою чергу головний редактор газети "Вісник Голованівщини" Надія Чушкіна  щиро подякувала Віталію Анатолійовичу за подарований автомобіль, який дасть можливість редакції мобільно забезпечувати газету інформацією та своєчасно доставляти її у відділення зв’язку.