Проблемні питання медичної галузі обговорено на засіданні круглого столу

Проблемні питання медичної галузі обговорено на засідання круглого столу

12 червня 2013року  під проводом  керівників району голови районної ради Олексія Чушкіна та голови райдержадміністрації Олександра Ярового  проходило засідання «круглого столу» на тему «Модернізація медичної галузі. Аналіз потреби в медичному обладнанні та виробах медичного призначення закладів охорони здоров’я Голованівського району».  Участь у засіданні також взяли  голови громадських організацій та керівники медичних закладів району.

Виступаючи перед учасниками зібрання в.о. головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Марина Фоменко констатувала: «що перший етап реформування галузі охорони здоров’я - розмежування первинного та вторинного рівнів у районі пройшов успішно. Нині створений центр налічує 6 лікарських амбулаторій та 30 фельдшерсько-акушерських пунктів. Протягом останніх років проведено ремонт будівель ФАПів пристанційного селища Ємилівка та с.Грузьке. На стадії завершення ремонтні роботи ФАПу у с.Ємилівка. Найближчим часом буде закінчено ремонт будівлі Молдовської лікарської амбулаторії».

Головний лікар КУ «Голованівська центральна районна лікарня» Валентна Сачук відмітила: «розпочато будівництво централізованого киснепостачання. Проектом даного будівництва передбачається добудова приміщення до головного корпусу лікарні, де буде розміщено кисневу рампу, що забезпечуватиме подачу кисню в приміщення лікарні».

Обговорюючи головну тему «круглого столу» голова районної ради О.Чушкін наголосив: « що з закінченням першого етапу реформування влада відчуває посилену відповідальність за його результати, бо основним завданням реформи в медичній галузі є забезпечення людей якісними медичними послугами. Для надання таких послуг необхідно зміцнювати матеріально-технічну базу лікувальних закладів».

Олексій Іванович запропонував розробити районну програму щодо забезпечення медичними засобами і транспортом Центру первинної медико-санітарної допомоги. «Це буде державницьки, виважений підход до справи і через рік - два дасть позитивний результат в можливості надання саме якісних медичних послуг» - відмітив голова районної ради.

Голова районної організації ветеранів України Іван Леонов у своєму виступі поінформував присутніх, що під час зустрічей з ветеранами жодних нарікань на медичне обслуговування не було. «Швидкі допомоги» вчасно приїжджають на виклик. Тому, користуючись нагодою, напередодні професійного свята, Іван Олександрович висловив подяку медикам району за увагу до ветеранів.

Підсумовуючи засідання голова РДА О.Яровий зазначив, що виконуючи завдання Президента України В.Ф. Януковича з модернізації медичної галузі, районна влада прикладе максимум зусиль, щоб забезпечити високий рівень надання медичної допомоги жителям району та збереження їх здоров’я.