Міжнародний день солідарності трудящих

Дорогі земляки!

Щиро вітаємо Вас з Міжнародним днем солідарності трудящих!

Цього урочистого дня нам надзвичайно приємно поздоровити тих, хто, незважаючи на кризу, працює на результат, виявляючи самовідданість, високий професіоналізм та наполегливість в роботі. Ваша продуктивна праця, спрямована на досягнення економічної та політичної стабільності в державі, стане запорукою успішного розв’язання усіх проблем сьогодення, створить грунт для майбутнього розквіту України.

Бажаємо вам здоров’я і наснаги, успіху та оптимізму! Добробуту і щастя, тепла і злагоди вам і вашим рідним і близьким людям!

Голова районної                                                                   Голова

державної адміністрації                                                      районної ради

І.ТКАЧЕНКО                                                                 О.ЧУШКІН