На черговому засіданні  ХХVІІІ сесії  звітував голова районної ради Богдан Кучмій

5 квітня 2019 року в залі засідань районної  ради відбулось чергове засідання ХХVІІІ сесії. У залі зареєструвались 23 районних депутатів, голова районної ради Богдан Кучмій оголосив відсутніх депутатів.

Розпочалось пленарне засідання зі звіту голови районної ради. Богдан Кучмій висвітлив у своєму виступі основні пріоритети діяльності  на посаді голови ради. Звітував про розподілення коштів районного бюджету, втілення прийнятих рішень, відмітив позитивні результати роботи районної ради.

Наступним, депутати заслухали звіт голови районної державної адміністрації про виконання делегованих повноважень. Звіт представляла начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, промисловості та інфраструктури райдержадміністрації Ірина Артвіх.

Керівники правоохоронних органів району, заступник керівника Новоукраїнської місцевої прокуратури Максимільян Горщак і начальник Голованівського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області Олег Клименко прозвітували про діяльність за 2018 рік.

Директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Голованівської районної ради Людмила Явецька прозвітувала про перший рік роботи даної установи.

Рішенням сесії  надано дозвіл голові районної ради на прийняття участі в аукціоні з продажу частини адміністративного приміщення загальною площі 136,42 кв.м., що знаходиться за адресою: смт Голованівськ, вул. Покровська, 2., з метою придбання даного об’єкта у спільну власність територіальних громад сіл та селищ району. Відповідні зміни внесені до програми соціально-економічного розвитку району на 2019 рік та до районного бюджету.

Депутати підтримали рішення про надання дозволу Голованівському ліцею   на  передачу в оренду оголошеному переможцю переговорної процедури закупівлі послуг з організації гарячого харчування учнів, майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ,  частини нежитлового приміщення та обладнання шкільної їдальні  з орендною платою встановленою згідно Методики розрахунку, пропорції розподілу та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ району в сумі 1859,51 грн.

Не одностайно  депутати підтримали рішення про створення комунального некомерційного підприємства «Голованівська центральна районна лікарня». Депутатом районної ради О. Бугаєнко були запропоновані  пропозиції до Статуту підприємства, щодо  залишення права Засновнику затверджувати штатний розпис підприємства.

Даним рішенням призначили Піддубну Валентину Феодосіївну на посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Голованівська центральна районна лікарня» Голованівської районної ради шляхом переведення з посади головного лікаря Комунальної установи.

Серед розглянутих питань і звіти про виконання районних програм – соціального захисту малозабезпечених верств населення, Молодь Голованівщини, культурно-мистецького розвитку.

На останок, депутати підтримали кандидатуру Томашевської Ольги Юріївни, директора Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка Голованівської районної ради, для нагородження  Грамотою Верховної Ради України.