На черговому засіданні ХХХІІІ сесії Голованівської районної ради прийнято районний бюджет на 2020 рік

20 грудня 2019 року  голова районної ради Богдан Кучмій за участю 25  районних депутатів провів чергове засідання ХХХІІІ сесії Голованівської районної ради VІІ скликання.

Порядок денний пленарного засідання включав 17 питань.

Отже, першим питанням депутати заслухали представлену  начальником  відділу економічного розвитку райдержадміністрації І. Артвіх  програму економічного і соціального розвитку району на 2020 рік. Програма включає  цілі та завдання розвитку території, заходи з реалізації цільових та галузевих програм, аналіз показників в розрізі галузей економіки району. Також визначено перелік  споруд, які  заплановані до реконструкції та будівництва, залучення інвестицій, збільшення капіталовкладень за кошти усіх форм власності.

Другим питанням депутати розглянули проект районного бюджету на 2020 рік, яким визначено доходи районного бюджету у сумі 174 830 179 гривень, у тому числі доходи загального фонду районного бюджету – 172 519 679 гривень та доходи спеціального фонду районного бюджету – 2 310 500 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення; видатки районного бюджету у сумі  174 830 179 гривень, у тому числі видатки загального фонду районного бюджету– 165 507 821 гривень та видатки спеціального фонду районного бюджету – 9 322 358  гривень.

Далі, затверджено План Голованівської районної ради на наступний рік в якому визначено основні питання для розгляду на пленарних засіданнях.

Радою заслухано звіт керівника Об’єднаного трудового архіву селищних, сільських рад району О. Ярової та затверджено програму  для реалізації діяльності  даної установи на 2020 рік.

Також районною радою затверджено Фінансові плани  районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги.

В ході засідання депутати прийняли низку  рішень щодо комунального майна. Зокрема, внесено зміни до рішення «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та селищ району» - приведено у відповідність  Переліки підприємств, установ і організацій спільної власності; підприємств, установ і організацій спільної власності, право забезпечувати галузеву політику яких надане райдержадміністрації  та доповнено новим Переліком  об’єктів нерухомого майна.

Рішенням сесії передано в оренду майно спільної власності  бюджетним установам району з  орендною платою 1 гривня за 1 кв.м. в рік та надано в безоплатне користування майно спільної власності установам, що фінансуються з державного бюджету.

Серед інших рішень, які отримали підтримку депутатського корпусу – внесення змін до районних програм та затвердження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж селища Голованівськ та с. Журавлинка.