На Голованівщині розпочалася весняна толока

За ініціативи очільників району голови районної ради Олексія Чушкіна та голови районної державної адміністрації Олександра Ярового  розпочалася весняна кампанія з прибирання сміття та благоустрою території  До  толоки долучилися працівники районної ради, райдержадміністрації інших організацій району, члени ветеранської організації.

Так, 3 квітня 2012року  було розпочато упорядкування місцевого кладовища.  Виконано роботи по прибиранню та вивезенню сміття, розчищено значну територію від порослі, побілено дерева, встановлено лавки. Проведений  ремонт ритуальної площадки, пам’ятнику воїнам полеглим у ВВв. Розпочато будівництво огорожі  та місця загального користування. Кошти на будівельні матеріали  надано депутатом Кіровоградської обласної ради, засновником благодійного фонду «Відродження покоління» Віталієм Грушевським.