На Голованівщині з робочим візитом перебував голова Кіровоградської ОДА Андрій Ніколаєнко

На Голованівщині з робочим візитом перебував голова Кіровоградської ОДА А. Ніколаєнко

23 січня 2014року з робочою поїздкою на Голованівщини перебував  голова обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко.

Разом з головою районної державної адміністрації О. Яровим та головою районної ради О. Чушкіним керівники відкрили новий фітнес - центр у Побузькому, дитячий садок «Сонечко» у с.Грузьке після проведення капітального ремонту, оглянули сільський ФАП, вулиці смт. Голованівськ, де встановлено енергоефективне зовнішнє освітлення та урочисто відкрили щойно збудований елеватор на ТОВ «Відродження».

Новий фітнес-центр у Побузькому створений у рамках програми "Центральний регіон – 2015" за сприяння місцевого підприємця Олега Чумаченка у приміщенні колишнього тиру. У тренажерному залі  встановлено більше 20 видів сучасного спортивного обладнання на суму близько 300 тисяч гривень.

Користуючись нагодою, Андрій Ніколаєнко вручив дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, а також багатодітним родинам з Побузького пільгові абонементи на безкоштовне відвідування тренажерного залу.

Будівництво елеватора для зберігання і сушіння зернових та технічних культур потужністю 50 тис. тонн було розпочате ще влітку минулого року, і завдяки наполегливій праці кіровоградських будівельників, об'єкт введено в експлуатацію.

«На сьогодні чисельність працюючих на підприємстві становить 40 осіб, а завдяки введенню в експлуатацію нового елеватора, додатково буде створено ще 20 робочих місць» - повідомив керівник ТОВ "Відродження" Олег Коваленко.

Потужність цього підприємства, що спеціалізується на переробці зернової продукції, становила більше 18 тис. тонн зернових на рік., або ж 50 тонн за добу. А відтепер підприємство матиме можливість одночасно зберігати та переробляти до 50 тисяч насіння технічних культур. На підприємстві також функціонують тепло- та енергопостачальний цехи, складське господарство, є власна лабораторія та млин. Асортимент продукції, що тут виробляється: пшеничне та пшенично-житнє борошно, висівки та відходи від переробки зернових культур. Підприємство постійно модернізується та оновлюється.

Коментуючи зазначену подію, голова ОДА   зазначив, що введення в експлуатацію нового елеватора є гарною подією не лише для Голованівського району, а й для Кіровоградщини в цілому, адже свідчить, що в області активно проводиться робота, спрямована на розвиток виробництва, створюються нові робочі місця, розвивається соціальна інфраструктура населених пунктів, з тим, щоб підвищити рівень життя людей, як цього від влади на місцях вимагає Президент України.

Продовжуючи робочу поїздку, голова облдержадміністрації А.Ніколаєнко взяв участь у відкритті дитячого  дошкільного закладу  «Сонечко» в с.Грузьке, в якому нещодавно завершено  капітальний ремонт.

Дитячий навчальний заклад «Сонечко», побудований в1969 році, давно потребував ремонту. Тому, за ініціативи керівництва району та фінансової підтримки компанії «Кернел» проведено капітальний ремонт дитячого закладу  з заміною вікон на енергозберігаючі склопакети. В приміщені збудовано внутрішній туалет, в усіх кімнатах поклеєні шпалери, на підлогу постелено ламінат, проведено ремонт стелі,  встановлено новий паркан навколо закладу.

Андрій Ніколаєнко приємно вражений гарним та світлим приміщенням дитячого садка та не приховував захоплення.  Він  подарував закладу сертифікат на придбання набору меблів та разом з представником компанії «Кернел» С.Лопатинським презентували дітям плазмовий телевізор.

Від народного депутата В.Грушевського малеча отримала в дарунок м’які іграшки.

Далі керівник оглянув приміщення фельдшерсько-акушерського пункту в с.Грузьке, де в минулому році, відповідно до заходів обласної програми "Центральний регіон -2015", проведено капітальний ремонт. Замінено вікна та двері на склопакети, встановлено автономне опалення, постелено ламінат, у всіх кабінетах проклеєно шпалери, утеплено веранду, проведено зовнішній ремонт фасаду будинку, викладено доріжку тротуарною плиткою, куплено  нові меблі. Капітальний ремонт проведено за рахунок спонсорської допомоги на суму 98 тис.грн. На фельдшердсько-акушерському пункті є дитячий, акушерський, маніпуляційний кабінети, кабінет для прийому хворих. Фельдшердсько-акушерський пункт забезпечений медичним обладнанням, в тому числі інгалятором, глюкометром, фізапаратурою.

Представник народного депутата В.Грушевського Д.Барвінок подарував закладу ще  укомплектовану сумку фельдшера.