тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

На ІІ сесії районної ради ухвалено Звернення до Кіровоградської обласної ради, затверджено програмуз ліквідації установ та закладів соціально-культурної сфери, внесено зміни до районного бюджету

22 січня 2021 року під  головуванням голови районної ради Руслана Цобенка  відбулась ІІ сесія Голованівської районної ради VІІІ скликання за участю 32  депутатів.

Засіданню районної ради передувала робота постійних комісій ради. Питання порядку денного були опрацьовані депутатами на засіданні постійної комісії з питань бюджету та з питань регламенту.

Перед початком засідання  Руслан Цобенко привітав присутніх з Днем Соборності України, побажав миру, злагоди, мудрості, сил та натхнення  у прийнятті  депутатським корпусом  правильних рішень.

Далі, заступник голови Голованівської районної територіальної виборчої комісії  Вадим Закалашнюк зачитав Постанову районної територіальної виборчої комісії щодо реєстрації депутата до Голованівської районної ради від Кіровоградської обласної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Слокви Наталії Валентинівни.

Затвердивши порядок денний пленарного засідання, депутати перейшли до розгляду питань.

Так, першим питанням   стало звернення до Кіровоградської обласної ради щодо сприяння  передачі Заваллівського ліцею з комунальної власності Заваллівської селищної ради до спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Кіровоградської області.

Як зазначив голова районної ради Руслан Цобенко, необхідність прийняття звернення обумовлена тим, що Заваллівська селищна рада не спроможна утримувати даний заклад, а Голованівська районна рада не наділена повноваженнями та фінансовим ресурсом щодо його утримання. Ліцей потребує  фінансування   біля 15 млн.грн. у рік.

Депутати затвердили Регламент Голованівської районної ради VІІІ скликання, документ що встановлює порядок підготовки, скликання, проведення пленарних засідань, а також роботи районної ради та її органів у міжсесійний період; вирішення процедурних питань діяльності районної ради, її органів, депутатів, посадових осіб відповідно до їх повноважень і затвердили  Положення щодо порядку відшкодування депутатам районної ради витрат пов’язаних з депутатською діяльністю.

Рішеннями сесії було внесено ряд змін: щодо   складу комісії по передачі майна Гайворонської районної ради та  щодо  переліку закладів, підприємств та установ Новоархангельського району із складу засновників, яких вийшла Новоархангельська районна рада.

Депутатами ухвалено рішення про  безоплатну передачу нерухомого майна, автотранспорту та матеріальних цінностей   Новоархангельської районної ради на баланс Новоархангельської селищної ради.

Районна рада   затвердила програму заходів з ліквідації установ та закладів соціально-культурної сфери Голованівського району, яка спрямована на проведення своєчасного розрахунку з працівниками закладів, які вивільняються у зв’язку з ліквідацією.

За  пропозицією головного фінансового управління райдержадміністрації, депутатський корпус районної ради погодив зміни до районного бюджету залучивши вільні залишки коштів які склалися станом на 01 січня 2021 року в сумі 9578,2 тис.грн., з них на оплату праці -   8731,4 тис.грн., в тому числі – 4449.2 тис.грн на виконання заходів програми з ліквідації установ району; на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 216,0 тис.грн.,

Після розгляду питань порядку денного, окремі депутати  висловили пропозиції щодо роботи правоохоронних органів, міжміського сполучення, утворення депутатських фондів тощо.