На постійній комісії з соціальних питань розглядали питання реорганізації навчальних закладів району

8 липня 2016року відбулось засідання постійної комісії районної ради з соціальних питань  на якому було розглянуте одне із важливих питань, що виноситься на розгляд позачергової  VІІ сесії районної ради  – питання реорганізації навчальних закладів району.

Окрім членів постійної комісії участь у засіданні взяли голова районної ради Богдан Кучмій, голова районної державної адміністрації Олег Голімбієвський, заступник голови райдержадміністрації Ольга Бугаєнко, директор Голованівської ЗШ Ольга Томашевська та директор Лебединської ЗШ Тетяна Афонова.

Це вже не перше обговорення цієї актуальної теми. Сьогодні, впродовж обговорення на постійній комісії відбувся професійній та конструктивний діалог учасників засідання.

Так, раніше, відділом освіти районної державної адміністрації подано 2 проекти рішень  на розгляд пленарного засідання «Про реорганізацію навчальних закладів району» та «Про затвердження плану заходів із створення Голованівського освітнього округу та навчально-виховних об’єднань». Постійна комісія за ініціативи голови комісії Сергія Туза напрацювала  принципово  новий проект  -  «Про  реорганізацію навчальних закладів району та створення Голованівського освітнього округу», який власне і розглядався. Проект передбачає  створення Голованівського освітнього округу № 1, у межах освітнього округу створюється три навчально-виховних об’єднання – Голованівське, Побузьке і Перегонівське, до мережі яких включені опорні загальноосвітні заклади, їх філії, дошкільні та позашкільні навчальні заклади. Члени комісії розібрали  Статути навчально-виховних комплексів та Положення  про Голованівське навчально-виховне об’єднання та внесли ряд поправок. Доопрацьований проект рішення  розміщений на сайті районної ради в розділі «Проекти рішення».