На позачерговому пленарному засіданні  ХХІХ сесії виділено кошти для співфінансування інвестиційного проекту

13 червня 2019 року  депутати районної ради зібрались на позачергове засідання ХХІХ сесії Голованівської районної ради скликаною за пропозицією голови районної державної адміністрації. За словами Олега Голімбієвського  проведення позачергового засідання обумовлено необхідністю прийняти участь у співфінансуванні інвестиційного проекту«Реконструкція  Побузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів». З фонду регіонального розвитку на реалізацію зазначеного проекту виділено 11 млн. 556 тис. грн., в свою чергу, з районного  бюджету  необхідно виділити кошти у сумі 1152.0 тис.грн., так як  реалізація проектів регіонального розвитку відповідно до  Порядку підготовки, та відбору інвестиційних програм можлива лише за умови їх співфінансування.

Отже депутати внесли відповідні зміни  до районного бюджету та програми соціально-економічного розвитку.

Голова районної ради Богдан Кучмій  подякував депутатам, що  швидко відреагували та прийняли важливе для району рішення.