На позачерговому засіданні Президії районної ради депутати обговорили суспільно-політичну ситуацію в державі та шляхи виходу з неї

19 лютого 2014року  на позачерговому  засіданні Президії Голованівської районної ради депутати обговорили суспільно-політичну ситуацію в державі.

Сьогодні ніхто не стоїть осторонь від тих подій, що відбуваються в країні, обговорити ситуацію та шляхи виходу з неї, висловити власне бачення,  запропонував голова районної ради Олексій Чушкін звертаючись до депутатів.

Участь у обговоренні взяли голова райдержадміністрації О. Яровий, депутати Т.Лісовська, В. Довгий, В. Миндаль, Н. Чушкіна.

Ситуацію необхідно вирішити лише в законний спосіб та мирним шляхом – до такої єдиної думки дійшли депутати.

У ході дискусії депутатами прийнято Заяву Президії Голованівської районної ради з приводу суспільно-політичної ситуації, що склалася в Україні.