Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

На позачерговому засіданні ІІ сесії  внесено зміни до районного бюджету

Сьогодні, 11 грудня 2015року депутати Голованівської районної ради , які зібрались на  позачергове засідання ІІ сесії районної ради VІІ скликання розглянули  питання:

1. Про Регламент проведення ІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання; 2. Про внесення змін до рішення районної ради  «Про районний бюджет на 2015рік»;

3. Про Регламент Голованівської районної ради VІІ скликання.

Ключовим  питанням пленарного засідання був розгляд   внесення змін до районного бюджету. Доповідаючи з цього питання, начальник фінансового управління райдержадміністрації В. Дудар зазначив: «за рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету за 11 місяців 2015року кошти в сумі 2269,562тис.грн направляються для виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ. Також, додатково виділяються кошти в сумі 107.7тис. грн для завершення капітального ремонту Клинівської сільської амбулаторії; 20.0 тис. грн. - районній раді для придбання твердопаливного котла районному військомату; 31.4тис. грн. для ліквідації КП «Голованівськліс»; 25.0.тис.грн. для надання матеріальної допомоги демобілізованим учасникам АТО».

Депутати затвердили новий  Регламент районної ради, який розроблений на базі існуючого але більш детальний та удосконалений.

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада