На позачерговому засіданні районної ради внесено зміни до бюджету та розподілено  вільний залишок коштів

25 січня 2019 року  голова районної ради Богдан Кучмій провів позачергову ХХVІ сесію Голованівської районної ради. 22 районних депутатів зареєструвалось на засіданні.

Позачергове засідання було скликане за пропозицією голови районної державної адміністрації в зв’язку із необхідністю погашення заборгованості  по заробітній платі районного центру первинної медико-санітарної допомоги яка виникла  внаслідок  низької кількісті заключених  декларацій населенням з лікарями (з 30тисяч населення – 16тисяч заключили декларації)  та для продовження спів фінансування  УКБ Кіровоградської обласної державної адміністрації 2-х проектів  - амбулаторії в селі Новосілка та міні футбольного поля в смт Голованівськ.

Отже, депутати ухвалили зміни до районного бюджету розподіливши вільний залишок коштів  - 1379млн.грн. направлено для погашення заборгованості по заробітній платі в центр первинної медико-санітарної допомоги, 2.365млн.грн на завершення капітального ремонту дитячої консультації та проведення капітального ремонту дитячого відділення районної лікарні.

Також для реалізації бюджетних змін депутати внесли відповідні зміни до районних   програм «Доступна медицина» та економічного і соціального розвитку Голованівського району на 2019рік.

Наприкінці засідання голова районної ради Богдан Кучмій  нагадав депутатам про початок  чергового  е-декларування та про зобов’язання депутата звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу.