На сесії Капітанської сільської ради розглянуто питання про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад

10 січня 2019року голова районної ради Богдан Кучмій взяв участь у позачерговій  ХХІV сесії Капітанської сільської ради.

Пленарне засідання було присвячено розгляду   питання щодо добровільного об’єднання територіальних  громад. З інформацією виступила  секретар громадських обговорень Ольга Полянецька, яка повідомила, що в  останніх числах минулого року, 29 грудня,   в селі  було проведено громадське обговорення за участю 173 жителів села Капітанка на якому обговорювали пропозицію  Побузького селищного голови щодо добровільного об’єднання Побузької територіальної громади селища Побузьке Голованівського району Кіровоградської області з Капітанською сільською територіальною громадою села Капітанка Голованівського району Кіровоградської області у Побузьку об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в селищі Побузьке.

За підрахунками лічильної комісії – «за» проголосували  63, «проти» проголосували 74. Отже, громада згоди на об’єднання територіальних громад в Побузьку територіальну громаду з центром в смт. Побузьке, Голованівського району Кіровоградської області, не дала.

Депутати сільської ради прийняли рішення відмовити Побузькій селищній раді в наданні згоди  щодо добровільного об’єднання  територіальних  громад Капітанської сільської ради  в Побузьку територіальну об’єднану громаду з центром в смт Побузьке.