На спільному засіданні постійних комісій районної ради обговорено бюджет на 2012рік

27 грудня 2011року в сесійному залі районної ради відбулося спільне засідання шести постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності, зв’язків з органами місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою (голова Бербега О.В.), з питань

охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту та соціального забезпечення населення (голова Лісовська Т.А.), з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї  (голова Капелюшна В.Ф.). з питань екології, благоустрою, торгівлі, споживчого ринку, побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства (голова Леонов І.О.) з питань промисловості енергетики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва та регуляторної політики (голова Миндаль В.С.), з питань аграрної політики та раціонального використання земель (голова Гайдай Р.В.)

У засіданні брали участь голова районної ради Олексій Чушкін, який проводив засідання постійних комісій  та заступник голови районної ради Володимир Козак.

Депутатами районної ради  розглянуто наступні питання:

1. Про районний бюджет на 2012рік.

2. Про хід виконання районної програми «Центральний регіон – 2015» .

3. Про програму економічного і соціального розвитку району на 2012рік.

4. Про план роботи районної ради на 2012рік.

Присутні заслухали інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Василя Дударя про районний бюджет на 2012рік та інформацію начальника управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації Ірини Артвіх про хід виконання районної програми «Центральний регіон – 2015» , програму економічного і соціального розвитку району на 2012рік, обговорили і висловили свої пропозиції та зауваження.

Депутати вирішили внести запропоновані питання  розгляд чергової сесії районної ради, яка відбудеться 30 грудня 2011року о 10.00 в сесійному залі районної ради.