На засіданні постійної комісії з питань бюджету  депутати заслухали звіт  про виконання районного бюджету на 2015рік та погодили внесення змін до бюджету на 2016рік.

23 березня 2016року відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, управління комунальною власністю та соціально-економічного розвитку. До порядку денного комісії увійшло 6 питань та розгляд листів від установ та організацій району.

Комісія погодила  проект рішення щодо надання дозволу на передачу комунального майна в оренду фізичній особі -  підприємцю Колійчук В.О. та Гайворонській філії ЦРА № 26 ПАТ «Ліки Кіровоградщини» та рекомендувала сесії районної ради затвердити орендну плату згідно Методики розрахунку, пропорції розподілу та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ району.

Розглянувши подання депутата районної ради, постійна комісія підтримала проект рішення про створення тимчасової контрольної комісії районної ради для перевірки фінансово-господарської діяльності РКП РВО «Вісник Голованівщини». Голова районної ради Богдан Кучмій наголосив, що відповідно до пункту 59.2. Регламенту районної ради у складі тимчасової контрольної комісії ради може бути представлено не менш як по одному депутату від кожної депутатської фракції.

Також,  депутати погодили звіт про виконання районного бюджету на 2015рік та внесення змін до районної програми забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та розвитку архівної справи в районі на 2014-2016роки.

При розгляді проекту щодо внесення змін до районного бюджету на 2016рік, депутати  заслухали керівників установ району про потребу галузей в коштах та погодили  спрямувати вільні залишки, що склалися станом на 1 січня 2016року на заробітну плату бюджетним установам району.

Окрім питань порядку денного, депутати   обговорили   питання щодо  вартості харчування дітей в дошкільних навчальних закладах району та надали дозвіл районній раді використати кошти з спеціального рахунку районної ради на проведення поточного ремонту по заміні скляних блоків на сходових маршах на металопластикові віконні блоки в адміністративному приміщенні районної ради та шпаклювання зовнішніх віконних укосів актового залу районної ради.