На засіданні бюджетної комісії розподіляли субвенцію з державного бюджету

27 липня 2016 року депутати постійної комісії з питань бюджету, фінансів, управління комунальною власністю та соціально-економічного розвитку зібралися на засідання комісії з метою розподілу субвенції з державного бюджету у сумі 2480,0 тис.грн. Всі кошти спрямовано на районну лікарню, а саме: капітальний ремонт інфекційного корпусу – 1250,0 тис.грн.; придбання апарату ультразвукової діагностики – 700,0 тис.грн., придбання обладнання для фізіотерапевтичного кабінету – 180,0 тис.грн., придбання стоматологічної установки – 120,0 тис.грн., реконструкція котельні із заміною котла для терапевтичного відділення філії – 230,0 тис.грн.